Najbardziej przydatne akcesoria do wózka

Opublikowany przez
Zdecydowana większość rodziców na zakup wózka dla dziecka decyduje się jeszcze przed jego urodzeniem. W wybór wózków jest ogromny, więc decyzja nie jest łatwa. Dzisiaj jednak nie o samych wózkach, ale o akcesoriach, które sprawiają, że opieka nad dzieckiem będzie łatwiejsza. Jakie akcesoria do wózka są przydatne?

Podstawowa wyprawka dla dziecka

Opublikowany przez
Oczekiwanie na narodziny dziecka to z pewnością magiczny okres, przepełniony radością, ale także strachem i wieloma pytaniami. Wielu przyszłym mamom sen z powiek spędza przygotowanie wyprawki, szczególnie, gdy oczekują pierwszego dziecka. Co kupić, aby uniknąć wysyłania młodego tatusia w nocy po brakujące rzeczy, a z drugiej strony, żeby nie zagracić mieszkania zbędnymi gadżetami, których nigdy nie użyjemy?

Prezent na Dzień Dziecka

Opublikowany przez
Jeśli spojrzymy na kalendarz zauważymy, że wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, dlatego już najwyższy czas rozglądnąć się za ciekawymi propozycjami upominków. Jeśli masz dość plastikowych, tandetnych produktów dla dzieci zapraszamy do zapoznania się naszym zestawieniem w którym przedstawimy ręcznie wykonane zabawki i akcesoria. Sprawią one wiele radości dzieciom, a dodatkowo będą piękną ozdobą dziecięcego łóżeczka, czy wózka.

Wiosenny spacer z dzieckiem - co warto ze sobą zabrać?

Opublikowany przez
Każdy kto posiada dziecko wie, że spacery są nieodłącznym elementem codziennej rutyny malucha. Gdy przychodzi wiosna możemy pozwolić sobie na coraz dłuższe wyprawy, wizytę na placu zabaw i drzemkę na świeżym powietrzu. U każdego rodzica z czasem wyrabia się nawyk szybkiego pakowania rzeczy na spacery.

Wybór odpowiedniej poduszki dla dziecka

Opublikowany przez
Sen jest ważny dla każdego człowieka. Pomaga się zregenerować, poprawia koncentrację i pracę mózgu. Biorąc pod uwagę, że dzieci, szczególnie noworodki, przesypiają sporo więcej niż dorośli, powinniśmy im tym bardziej zapewnić odpowiednie warunki do odpoczynku.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 10 (1 Pages)