NAMIOT TIPI, czym tak naprawdę jest TIPI? Ulubiona zabawą każdego dziecka jest chowanie, pod stołem, krzesłem, kocem i za firanką, jednak dzięki TIPI może stać się to fajniejsze. Każdy w dzieciństwie marzył o namiocie i o nocy w nim spędzonej, jednak zawsze strach stawał nam na drodze. Mając  jednak NAMIOT TIPI w domu można powiedzieć ze jest to...

NAMIOT TIPI, czym tak naprawdę jest TIPI? Ulubiona zabawą każdego dziecka jest chowanie, pod stołem, krzesłem, kocem i za firanką, jednak dzięki TIPI może stać się to fajniejsze. Każdy w dzieciństwie marzył o namiocie i o nocy w nim spędzonej, jednak zawsze strach stawał nam na drodze. Mając  jednak NAMIOT TIPI w domu można powiedzieć ze jest to mały"azyl" zapewniający dziecku poczucie bezpieczeństwa i spełnienie marzenia o nocy w namiocie. TIPI jest również idealnym rozwiązaniem na prezent dla małych jak i większych dzieci ;)

Czy namiot jest bezpieczny ? Tak namiot jest w 100% bezpieczny ponieważ wykonany jest ze 100% bawełny oraz ekologicznych kołków na których cała konstrukcja jest oparta, zaletą TIPI jest również 4cm mata która chroni nasze dzieci przed zimnem ;)

Gdzie postawić namiot ? Namiot idealnie odnajdzie się w każdym otoczeniu : w domu, ogrodzie , salonie , na plaży ;)

Więcej

Namioty Tipi W tej kategorii nie ma produktów.